Biraz Ben, Gebelik ve Doğum

Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi

Gebeliğim boyunca asla atlamamam gereken bir konu da fotoğraf çekimiydi. Bizim için bir ilk olan bu güzel hatırayı fotoğraflara taşımak istiyordum. Kesinlikle her konuda özenle hazırlanıp, tamamen hayal ettiğim gibi bir fotoğraf çekimi yaptıracaktım.

Kafamda neler yapmak istediğim netti.. Zaten gebeliğim boyunca pinterestten oldukça fikir edinmiştim. Nasıl bir ambiyans istediğimi, nasıl pozlar vereceğime kadar önceden karar vermiş, hazırlıklarımı yapmıştım.

Fotoğrafçımı da eşimin çok yakın arkadaşı olan ‘ Oktay Dönmez ’ olarak belirlemiştim. Oda sağ olsun bizi kırmadı ve hayalimizde ne varsa; belki de hayalimden ötesini döktü ortaya.

Hazırlıklara başlamıştım.. Çekim günü evden koca bir valizle ayrıldım 🙂

Balonlarımızı da yola çıkmadan evvel ayarladık.. Yanıma; yardım için kız kardeşlerimi aldım.

Saç ve makyajımı her zaman ki gibi kendim yaptım. Kombinlerimi ise daha önceden zaten hazırlamıştım. Kombinlerimi arabada değiştirdim. Beni tek zorlayan da oydu.. Koca göbeğimle arabada giyinmiştim. Sonradan yanımıza portatif bir çadır almadığımıza pişman olduk tabi..

Her şey yolunda gitti.. Sadece havanın kararmasını hesaba katmayarak, biraz zaman programlama sorunu yaşadık. Yoksa sahilde daha fazla poz vardı aklımda.. Denize bile girecektim.. ( Onu da ikinciye saklıyorum artık)

Neyse lafı çok uzatmak istemiyorum; buyrun fotoğraflarımıza geçelim..

 

Gebeliğimi yıllar geçtikçe çok daha az anımsayacağım ama her zaman duvarlarımda bu fotoğraflar ışık yakacak o günlerime…

1
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
23 24 25

Son olarak çekim boyunca kahrımı çeken canım kardeşlerime buradan tekrar teşekkür ediyorum.. İyi ki varsınız!

29

admin

İmren Gürsoy, sosyal bir blogger. Hayatını dolu dolu yaşayan ve bu doluluğun bir kısmını insanlarla paylaşmak isteyen sevimli insan

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın