Tavsiyeler, Ürün İnceleme

♥ One Day ( Bir Gün )

Merhaba ;

Sayfamda zaman zaman okuduğum kitapları ve yorumlarımı da paylaşmaya karar verdim.. Çünkü ben de bir kitap alırken araştırıp okumaya değip değmeyeceğiyle ilgili bilgi almaya bayılırım. Bu anlamda sizlere de bir faydası olabileceğini düşünüyorum..

Sık sık kitap okumaya zaman bulabilen biri değilimdir. Ancak bir kitap ilgimi çektiyse saatlerce uykusuz kalıp okumaya devam edebilirim..

Bir kitapta beni en çok ilgilendiren nokta konusu her ne olursa olsun sürükleyici bir anlatıma sahip olmasıdır.. One Day’de öyle bir kitap..

İnstagram Hesabım İçin Tıklayın..

Facebook Hesabım İçin Tıklayın..

 Twitter Hesabım İçin Tıklayın..

David Nicholls’un yazdığı bu kitabın aynı isme sahip bir de filmi var..  Lone Scherfig ‘in yönettiği başrollerinde Anne Hathaway ve Jim Sturgess ‘in oynağı film de en az kitap kadar başarılı ve romantik..

Hatta İmdb Puanı : 6.8 Romantik bir aşk filmi için hiç de fena değil..

Ancak kitapta da filmde de göz yaşlarınızı tutamayabilirsiniz.

Kitap 15 Temmuz 1988,Cuma günü tanışan Emma Morley ve Dexter Mayhew ‘in ilginç arkadaşlıklarının dönüştüğü aşkı anlatıyor..

15 Temmuz 1988 Cuma ile başlayan kitap 15 Temmuz 2007,Pazar tarihine kadar yaşananları anlatıyor.

Ben önce kitabı okuyup,sonra filmini izleyenlerdenim. Filmde kitapta geçen bir çok mevzuya yer verilmemiş. Ama her ikisinde de izleyiciyi ve okuyucuyu yukarıya kadar çıkarıp pat diye yere bırakıyorlar sanki 🙂

Şaşırtıcı ve etkileyici bir kitap.. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.. Özellikle romantik ve biraz da dram içeren kitaplar ilginizi çekiyorsa hiç düşünmeden alın derim.

Bu arada merak edenler için fiyatı 19 :90

 

 

 

 

 

admin

İmren Gürsoy, sosyal bir blogger. Hayatını dolu dolu yaşayan ve bu doluluğun bir kısmını insanlarla paylaşmak isteyen sevimli insan

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın